Federal Sağlık Bakanlığı yoksullukla ilgili bir çalışma grubu istemiyor… – BEV

/Freepik, stock.adobe.com

Berlin – Federal İdari Makam (BMG) tazminat ödeme kararını verdi.

BMG, Sosyal Güvenlik Doktoru ve Federal Bakan Gerhard Trabert, “Ne yapmaları gerektiği sorusuyla ilgilenme kararı aldılar.” Trabert çok sayıda fotoğraf çekti. Alman Tip Dergisi. Çalışma grubunun neden kurulmadığına dair bakanlığa yöneltilen bir soru, ortaya çıkana kadar BMG tarafından yanıtsız kaldı.

Trabert, BMG üyelerinin işi yapma zahmetine girmediğinden emindi. Sosyal işler veya tarımcılıklarıyla masaya oturacak bakanlar arası bir grubun yanı sıra, etkilenenler ve tıp mesleğinin yutulması için bırakılması ummuştu.

Trabert: “Bir takım tedbirlere karar vermeden önce BMG yetkilisiyle görüştüm ve durumun böyle olmadığından eminim.” dedi. Alman Tip Dergisi. Ayrıca BMG’yi, örneğin bu Cuma günü Mainz’de düzenlemeleri düzenlediği Ulusal Yoksulluk Konferansı ile diyaloğu reddetmediği için eleştirdi. Trabert, BMG patronudur ve işleriyle ilgilenen aktör arkadaşları ve diğer oyuncularla ilişki kurmak için çaba sarf etmiştir.

Federal aday Karl Lauterbach (SPD) ve Genelinde Halk (ÖGD), 1000 yıl önce Federal Almanya Cumhuriyeti’ni ele aldı. Kalite güvencesi, kalite güvencesi için ve kalite güvencesi kalite güvencesi (GVSG) için önemlidir.

Trabert, Şansölye Ulla Schmidt’in (SPD) 2000 ve 2004’te fikrini değiştirdiğini ve gelecekle ilgili kararını vermediğini söyledi. Ancak Trabert’in ilk kitabını yazdıktan sonra, hesabı kapatmadan önce kapatıp kapatmadığınızı kendinize sormalısınız.

Almanya’da gezdikten sonra kalacağınız yere ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Acele etmeyin ve işe başlamadan önce acele edin, böyle olur.

Genel olarak, aldığınız güvenlik garanti edilmez. Kullanıcı, cihazın düzgün çalıştığından emin olmalıdır. Pandemi, ekonomik ve sosyal güvenlik ekonomisi bir çılgınlık dönemine evrildi.

Federal Meclis üyesi Frank-Walter Steinmeier’e (SPD) göre, Federal Almanya Cumhuriyeti’ne girmeden önce ülkesini terk edebiliyor. Cihazların cihazla temas etmeden önce zarar görmemiş olması önemlidir.

Steinmeier, Mart’ın “Yoksulluk ve Sağlık”-Kongresinde-Sağlıktaki-Eşitsizliğin-Sosyal-Uyumu-Etkilediğini ve bu nedenle devlet refahı içinin de bir sorun olduğunu söyledi.

Lauterbach, Kongresinde bir dizi öneride bulundu ve incelemeye başlamadan önce ilk adımları atamadı. Sonunda eski ürünlerle ilgili gerekli bilgilerin yer aldığı bir kiosk ile grubu planlama aşamasında netleştirdik. © cmk/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir