FC Bayern, ilk Tuchel antrenman seansını sonlandırdı – BEV

FC Bayern Münih, Almanya’nın en başarılı kulübüdür. Haber şeritlerimizde rekor şampiyonlarla ilgili tüm önemli haberleri bulabilirsiniz.

Bir bakış en önemli şeyler


Düzeltme: Bayern, ilk Tuchel Antrenman Seansını Sonlandırdı

Thomas Tuchel, FC Bayern baş antrenörü olarak ilk antrenmanını Çarşamba sabahı saat 11:00’de Säbener Strasse’de yönetecek. Kulüp bunu resmen açıkladı. Tatbikatın ilk 15 dakikası medyayı mahvetmeye açık olacak.

Cumartesi günü Borussia Dortmund’a karşı oynanacak lig zirvesine sonunda Tuchel, milli takıma aday gösteren Thomas Müller ve Leroy Sané gibi kadronun sadece küçük bir bölümünü elinde tutuyor.

İşte koçluk depreminin kazananları ve kaybedenleri

Tuchel’in Bayern’deki başlangıcı böyle işliyor

Julian Nagelsmann bölümü artık Bayern Münih’te tarih oldu. Münih’in yeni teknik direktörü Thomas Tuchel bu haftalık görevine başlıyor. Münih takımı Pazartesi sabahı saat 10.00’da bireysel seanslarla başladı. Milli takıma aday gösteren Thomas Müller, Leroy Sané ve Bouna Sarr, yeni teknik direktörleri olmadan sahadaydı. Aksi takdirde eğitim kulüpleri merkezinde gerçekleşti.

FC Bayern t-online tarafından onaylandığı üzere Tuchel, Salı günü ilk kez küçük bir antrenman grubuyla çimlerde çalışacak. Antrenmanda hazır bulunacak adaylar arasında Müller ve Sané, kısa süre önce sakatlanan Eric Maxim Choupo-Moting ve bir kas lifi yırtılarak milli takımdan dönen Jamal Musiala yer alıyor.

Diğer milli oyuncular hala yollarda olduklarında, Tuchel ilk kez Cuma günü takım antrenmanı için tam kadroya sahip olacak. Cumartesi akşamı (18:30) Borussia Dortmund’da Karşı oynanacak ve önemli maç akşamı gündemde.

Sané ailesiyle kaldı ve eğitime katılmadı

Leroy Sané: Nefret yorumlarına karşı kampanyada yer alan Bayern yıldızlarından biri.
Leroy Sané: Bayern oyuncusu oğlu anternmanda yoktu. (Kaynak: IMAGO/Dennis Ewert/RHR PHOTO)

Julian Nagelsmann, Bayern teknik direktörü olarak görevden alınmasından kısa bir süre önce Leroy Sané’ye özel bir izin verdi. Bu, Pazar günü Sport1 tarafından bildirildi. Buna göre, Nagelsmann’ın hücum oyuncusu uluslararası mola sırasında Säbener Straße’de bulunma zorunluluğundan kurtardığı söyleniyor (bunun hakkında daha fazlasını buradan okuyun). Sonunda bir şekilde Sané, DFB test sonuçlarına aday gösterildi.

Salihamidzic: Nagelsmann’a karşı “Zor bir karar”

Önde gelen oyuncu, Nagelsmann’ın Bayern kabinini “kaybetmediğini” bildirmişti. Bu da Salihamidzic tarafından yeni teknik direktör Thomas Tuchel’i tanıtırken belirtilirken. Pazar günü spor direktörü, “Elbette zor bir karardı, zor bir karardı, benim için de duygusal olarak zor bir karardı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı’dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
Amphibious Theme by TemplatePocket Powered by WordPress