“Eski Bir Alman Şansölyesi Nasıl Bu Kadar Alçalabilir?” – ivobot

AfD’li Gerhard Schröder, Berlin’de Rus hükümetinden “Zafer Bayram” olarak söz eden tek siyasetçiydi. Katılımla ilgili kızgınlık büyük.

Eski Nazi lideri Gerhard Schröder (SPD) Wladimir Klitschko, Berlin’de Alman hükümeti ile karşı karşıya geldi. Bild’e konuşan eski Ukraynalı eski dünya boks şampiyonları, “Rus büyükelçiliğindeki törene yaptığı ziyaretle Gerhard Schröder, Ukrayna’ya karşı yürütülen canice savaşı idame hükümlerini gösteriyor.” Bunu yaparken Schröder, Al manya ve Batının savunduğu tüm değerleri hlal ediyor.

“Ukrayna endüstrisinde nasıl geri dönüleceğini öğrenmem an meselesi, sen de Ruslarla’nın ne yapması gerektiğinden emin değilsin?” Klitschko’yu seviyorum. “Sadece gizlemeyi buluyorum.”

Wladimir Klitschko: Ukraynalı metin, Schröder’in en küçük oğlu doğruyu söyledi. (Kaynak: Chris Emil Janssen/imago görselleri)

Schröder’in etkinliğe eşi So-yeon Schröder-Kim ile katıldığı bildirildi. Ancak, soruşturmalara verilecek yanıtlar.

“Kriz zamanlarında bu diyaloğun bozulmasına izin verilmemeli”

“Berliner Zeitung” o dönemde Alman’ın Rusya ve Ukrayna’da bulunduğunu ve geçen hafta hükümeti protesto ettiğini söyledi. Ancak diğer çalışanlar arasında AfD’li liderler Tino Chrupalla ve solcu siyasetçi Klaus Ernst de vardı.

Chrupalla Çarşamba günü Berlin’de Alman Basın Ajansı’na gelenleri şöyle söyledi: “Evet, Alexander Gauland liderliğindeki meclis grubu Rusya’ya bir cevap verdi.” parti veda etti. “Kriz zamanlarında bu diyaloğun kopmasına izin vermelisin.” Uzlaşma, tarihsel olarak böyle önemli günler özellikle önemlidir. Parti ve AfD Milletvekili Alice Weidel, Chrupalla ile aynı çizgide olduğunu belirterek, “Almanlarıhe ve Bugüne Bakışını kandiden emin bir şekilde sunmak benim için önemliydi” dedi.

Milletvekili Mart Chrupalla, “Ukrayna, Rus uzun zaman önce yanılıyordu. ABD’yi almana sevindim.”

“Beni anlaşılmazlıkla dolu birakıyor”

Federal Hüküm, Alman siyasetçilerin resepsiyona gelmesi hakkında yorum yapmaktan kaçınıyordu. Birkaç yıl önce başarılı bir kariyer yapmaya karar veren eski Steffen Hebestreit. Grup SPD, FDP ve Yeşiller’in Liderleri Davet Edilmedi’den oluşuyor.

Klitschko, Schröder, Chrupalla ve Ernst’in ebeveynleriyle olan siyasi anlaşmazlıklarının farkındaydı. SPD Milletvekili grubu meclis başkanı Katja Mast, “Beni anlamamış halde birakıyor” dedi.

FDP Milletvekili Christian Dürr, dpa ile ilgili olarak şunları söyledi: “Rusya, Ukrayna’nın amacına ulaşıp ulaşmadığı sorusunu ele aldı. Orada her gün insanlar roket saldırılarından yararlanırlar. Rus büyükelçiliğinde bir partiye katılım tamamen uygunsuz. Çocuklarımı koruma görevini bir yıl önce üstlendim.” AfD partisi fikrini değiştirdi. Dürr, “Ama Sol Parti’den daha fazlasını bekliyorum” diye ekledi.

Yükseliyor…

Gömülü içerik simge resmi

Gom

“Savaş nedeniyle karmaşık duruma rağmen”.

Eski Sol Parti lideri Ernst, üyeliğini savundu. “Berliner Zeitung”, “Rusya kariyerini ilerletemiyor” dedi. Birkaç hafta önce, Federal Meclis İklim Koruma ve Enerji Komitesi başkanı Ernst, “nihayetinde yerel kendi kullanıcılarına ve kendi endüstrisine yönelik olduğu için” Rusya’ya yönelik ekonomik yaptırımlara son olması çağrılarında bulundu.

BDT üyeleri şarkı sözlerinde “Dost tavsiyesi” olarak Asya ve Afrika’nın yer alıp almadığı sorusuna yanıt alırken, Rus Ortodoks Kilisesi sözleri ve Alman yazısı gösteriliyor. Rus vatandaşlığı Sergey Nechayev, geçmişte Rusya Federasyonu’nun tek üyesi olarak faaliyet gösteren 27 milyon Sovyet cumhuriyetinde bir “petrol makinesi” tarafından talep edildi.

Siteyi kontrol ettiğiniz birçok internet sitesi “satın almak, kilitlemek ve kaldırmak için zaman ayırmalı ve yanlış gidemeyeceğinizden eminler” dedi Nechayev, “Nazisme, Rus düşmanlığı olarak” bile olsa, yeniden canlanması için tek bir şans veilmemeli.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir