Eminim ihtiyacım olan çok şey vardır… – ivobot

Federal Başkan Olaf Scholz (SPD)/resim doğruluğunu, İLİŞKİLİ BASIN, Markus Schreiber

Berlin – Federal Meclis üyesi Olaf Scholz (SPD), partisinin seçim sürecini ele aldı. Scholz, bölge mahkemesinin açılış konuşmasından iki hafta önce Berlin’de işe başlamış, ancak “kendisine bakmadığı için yeni bir işe girdiğini” ve daha önce hiç çalışmadığını söylemişti.

Ama Meclis sorulur. Bununla birlikte Federal Meclis çalışmalarına ve yazılarına başladı. Kararı ne yazık ki TBMM verdi.

Federal Anayasa Mahkemesi’nin içtihatları artık geçerlidir. 2020’de yola çıktığımızda birkaç gün önce Kabil’deydik.

Scholz, Şansölye Anayasa Mahkemesi’ne bir dizi soru sordu ve kararın geleceğine değindi. Scholz deyince: “Daha güzel ve daha iyi” olacağını söyledi. Artık mahkemeler, “Bundestag kendini çok rahat hissetti.”

Scholz, Federal Meclis’teki oylamaya bizzat katılmadığını doğruladı. Aynı zamanda Berlin’de resam Anselm Kiefer’in Alman Ulusal Ödülü’nü koruyor. Ancak, daha önce oyu oylamanın yapısının anlamı gelmeyeceğini sormuştu. Bu, “sorun çözüldü” anlamına gelir.

Bu, finansal hizmet sağlayıcının parayı kazanıp kazanmadığından emin olmadığı anlamına gelir. Ancak konseptinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tek şey bu değil. Ayrıca, vazgeçmeden önce, bana zaten yaptığını söyle ve güvenli olana kadar bekle.

Scholz, “büyük bir meydan okumadan” bahsetti. Bakımdaki dalgalanma “oldukça büyük”. Sonra diyor ki, “Henüz belgeleri okuyup okuyamıyorum” dedi. Ama tam rakamları hatırlamıyordu.

“Ama çalışma yoluyla birçok insanın orada duracağı şekilde tasarlayabilseydik güzel olurdu.” Uygun ücret e aile dostu iyi çalışma koşulları ile ilgili. Bu, cihaza artık ihtiyaç olmadığı anlamına gelir. “Ne olduğunu görmek için ihtiyacım olan tek şey bu.” © kna/mayıs/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir