Elektrikli robot ellerini havaya emiyor – Ivobot

Hepsi bir arada robot süpürge bunu sizin için yapabilecekken kendinizi süpürmek ve paspaslamakla yorasınız ki? Robotu zaten işe alıştırdınız ve işin tamamlanması için gereken zaman ve mekanikler konusunda onu bilgilendirdiniz. Kısacası. Cihazın istenilen performansa ulaşmadığından ve cihazın düzgün çalışmadığından emin olun.

Yeedi küpü ile ev işlerine veda edebileceksiniz. Arabanızı iyi bir modelle donatılmış, uzun ömürlü, hasar görmediğinden, uzun ömürlü olması gerektiğinden ve bakımının artık mümkün olmadığından emin olarak satın aldınız. Cihazın boyutunu ve cihazın boyutunu aşmamaya dikkat edin.

Yeedi Küpünü keşfettim

Yeedi küpü, sihir gibi temizleniyor

Yeedi küpü sayesinde temizlik artık sıkıcı bir iş değil. Elektrikli robot güç alır, güçle çalışır ve aşağıdaki avantajlara sahiptir: 5100 Pa emmiş gücü. Ancak evcil hayvan tüylerini, tüylerini ve genel olarak zemine saçılan tozları depolamasına imkan tanır. Durumun henüz böyle olmadığını bilmeniz gerekir. İlk istifa ettiğinde kendini zor durumda bırakmak zorunda kaldı.

Ancak bu model sonik oy sistemi dedi ki daha ileri gidiyor. Böylece yeedi küpü de sizin için paspas yapar. Dakikada 2500 devir ileYeedi küpü, yerdeki en kabuklaşmış olanlar dahil olmak üzere tüm lekeler lekelenmeye başlar. Sonuç olarak yeedi küpün geçişinden sonra zeminleriniz iyice süpürülür ve bin ışıkla parlar. Yatırdıkları katılımcı sayısı ve ilgili güvenlik artık garanti edilmemektedir.

© yeedi

Yeedi kupunun bir Kullanımını daha kolay hale getirmek için tasarlanmış sap. Siparişinizi vermeden önce siparişinizi vermeniz gerekmektedir. Safranız bittiğinde cihazın kontrolünü elinizde tutmanız gerekir.

Makarnanın üzerine kiraz mı? Yeedi küpü, temizliği daha da keyifli hale getirilmesi yerleştirme isasyonuyla birlikte satılıyor. Kırlı su mu, toz mu? Hepsi bir arada robot süpürge kendi kendini boşaltır, böylece ellerinizi kirletmeniz gerekmez. Daha da iyisi, yeedi küp paspaslarını kendi kendine temizler ve hatta sıcak havayla kurutur. Geri Kalanı için, farklı bir taban dahil olmak üzere minimum çaba göstermenizi kolaylaştırdı. Gerçek bir mutluluk!

Yeedi Küp
© yeedi

Seninki yeedi kupu

Yeedi küpü yeni piyasaya çıktı ve piyasaya çıkışın okulun başlangıcına denk geliyor. Robotun yanlış bir şey yapmaması önemlidir. asgari fiyat-performans oranı. Amazon’daki fiyatı 699,99 euro.

Evet, görevi çözemezsiniz. Cihaza artık ihtiyaç duyulmadığında cihazın düzgün çalışması gerekir. Yeedi küpünü satın almak bu nedenle ilgili bir yatırım uzun süre öngörülmüştür.

Yeedi Küpünü keşfettim

Yeedi ile ortaklaşa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir