Eczacılar ve doktorlar ilaç bölümlerina karşı güçlerini birleştirdi – BEV

/stock.adobe.com

Schleswig-Holstein’daki Kiel uygulayıcıları ve panel doktorları, ilaç kitinin sonuçlarını kontrol altına almak için birlikte çalışmak istiyor. Bugün Sağlık Bakanlığı’ndan yapılandırılan verilere göre acil eczaneleri, Yasal Sağlık Sigortası Tabipleri Birliği’nin (KVSH) kalıntılarında koruyucu madde stoklarını her gün kendi hizmet özellikleriki ilgili acil durum uygulamalarına iletmeli gergin arz durumu.

Eczacılar Odası ve KVSH bu konuda anlaşmıştı. Bakımı düzenlemeye yönelik diğer adımlar incelenmektedir. Çocuklar için kısırlığın eksikliğinden özellikle kötü yangın.

Eczacılar ve doktorlar arasındaki alışverişi yöneten Schleswig-Holstein’ın Sağlıktan Devlet Sorumlusu Bakanı Oliver Grundei, alınan önlemler için kendilerine teşekkür etti. Yokluk hatalarını çözmezler. Ancak durumu yürütmeye yardımcı olacaklar.

Schleswig-Holstein’ın Sağlık Bakanı Kerstin von der Decken, Bundeshükumeti, çerçevelemek, uzun vadede ilaç arzını iyileştirecek şekilde kaldırmaya çağırdı.

CDU siyasetçisi, genel tasarruf golünün hastaların pahasına gidiş yapılarını olumsuz etkilememesi gerektiğini söyledi. Ayrıca, gereklilikler, ilaç işletmelerinin Avrupa’da da güvenilir bir şekilde üretim yapabilecekleri şekilde tasarlanmalıdır.

Eczacılar Odası Başkanı Kai Christiansen, mahkumların haftalarının antibiyotik sıvılarıyla ilgili oyuncularına dikkat çektiklerini ve acil durum eczanelerinden toplamayı elde etmek için bir çözüm ön erilerinde bulunduklarını söyledi.

KVSH başkanı Monika Schliffke, artık çocukları ve ebeveynlerine münkün olan en kısa sürede yardımcı olmak ve onların akşamları ve hafta sonları uzun yolculuklardan kurtarmak için mütevekkillik çerçevesinde acil serv is sağlamak için bir çözüm gördüğünü söyledi. © dpa/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir