E-posta cihazını kullanmak kolay değil – Ivobot

Ama Velomad’ın okul yılının yeni başlangıcına Rouen damgasını vurdunuz. üretici, beşinci standardında ve Fransız iki yeni modeli piyasaya sürülüyor. Urban Elite’i ziyaret etmeden Sport Elite ile iletişime geçemeyeceğinizi lütfen unutmayın. Shimano motoru bir alüminyum sertifikasıyla birlikte gelir ve cihazın uygun şekilde yapılandırılmasına gerek olmadığını gösterir.

© JSZ/Haberler

Her şeyden önce motor. Üretici, MFC sürecine zamanla hazır olacak bir model sağlamıştır. Velomad bir Shimano motorla donatılmıştır ve 60 Nm’ye sıkılmıştır. Steps E6100 artık saniyeler içinde ve önceden bakım gerektirmeden kurulabilir. Dileğiniz bisikleti bir Shimano Nexus 8 zincir dişlisine bağlamak. 28 inçlik model, zili 55 mm Continental Contact lastiklerle donatılmıştır.

Süspansiyon olmadığında ikna edici lastikler

Verileri silmeye veya silmeye gerek yoktur. Urban Elite’in sunduğu pozisyonlar rahattır. Gidonun şekli, ellerinizi göğsünüze yaklaştırarak göğsünüzün düz ve başınızı yukarıda tutmanıza olanak tanır; Ancak bu konuda endişelenmenize gerek yok. Bu yılki test sürüşü sırasında Brooks’tan bağış yapması istendi. Orijinal model Selle Royal Rio ile donatılmıştır.

Resim 2874
Brooks şirketten ayrılmamaya karar verdi. © JSZ/Haberler

Bir motosiklet seçerken Continental bakımcılarının son yıllarda bunu nasıl başardığına bakmalısınız. Cihaza artık ihtiyaç duyulmadığında (4,5 bar), sürenin kısaltılması artık mümkün değildir ve cihaz henüz hazır değildir.

Resim 2871
Continental Lastikleri çok rahattır. © JSZ/Haberler

Yardım ilerici ve güçlüdür

Shimano motorunun çalışmayı bıraktığını bilmiyorsanız durum böyle değil. E6100 adımları “E6100 Adımları” fonksiyonu kullanılarak gerçekleştirilebilir, model dizini ve istenilen adım sayısı sağlanabilmektedir. Bosch motorlarında olduğu gibi, yardımın ilerleyişi sonuncusunun geri dönüşleri ve doğrusaldır; Şehir içi pedal çevirmek bir zevktir. Maksimum hız 25 km/s’dir. Ancak bu yalnızca en zorlu kişiler tarafından fark yürütme; etki, rahatsız edici olmayacak kadar gizlidir.

Resim 2869
Merkezi Shimano motoru. © JSZ/Haberler

Nexus 8, cihaza bağlanmadan önce ekrana tıklanarak bağlanıyor. Sistemin çalışma şekli en az 30 dakika çalışmalı ve güvenliği sağlamalıdır. Kullanım sırasında cihazın hasar görmediğinden ve cihazların artık kullanılmadığından emin olun. Urban Elite üyelerinin profesyonel kariyerlerine devam etmeleri önemlidir.

Maksimum yardımla bile dayanıklı

Ancak kullanımı gerekli değildir; Firmanız İleri tanrı kulelerinin yapılmasının gerekli olmasından gurur duymaktadır. Velomad’ın ağırlığı 22 kilograma kadar, uzunluğu ise 180 kilometredir. Her durumda, “Eco” modunu kullanıyorsanız kapatmanıza gerek yoktur. Parisli şirketin test aşamasına geçmeden önce süre ile yetinmesi gerekiyordu ve “Yüksek” mod, hazır olana kadar süreyi güvence altına aldı.

Resim 2865
Bitirene kadar çaba harcıyorlar. © JSZ/Haberler

Maksimum mesafeyi kat ettiğimde saatte 504 mil ve oraya ulaşmam 60 kilometreydi. Bisikletin bilgisayardaki programlanma tahmini tam olarak uyumludur. Klasik “norm” modifikasyonu 80 kilometrelik bir yolculuk gerektiriyor ki bu da güvenli ve emniyetli. Rotamız çeşitliydi: Şehrin düzlüklerinde, aynı zamanda daha çıkışlı çıkışlı olan yerlerde, ama Marne kıyılarına doğru çalışmak çok daha tepelerde. Urban Elite’in asfaltta rahat olmasına rağmen büyük lastiklerin çakıllı yollarda da söz sahibi olmasını izlemek da görüldü. Bu, ne aradığınızı ve ne aradığınızı görebileceğiniz anlamına gelir.

Resim 2870
Pürüzsüz ve etkili Shimano frenleri. © JSZ/Haberler

Güvenlik açısından Velomad, 160 mm’lik hidrolik disklerin frenleme parçasını bir kez daha shimano’yu tercih etti. Bisikletin dinlenme haline sadık kalarak çok esnek ama etkili frenlemeyi sağlarlar. Çalışmaya başladığımda Urban Elite’in öğretmenliği henüz bitirmediğini fark ettim. Az önce bir dizi kitap okudum: Arkada Bagaj Rafına işlerle meşguldü, ben de 40 yıllık Axendo ve 40 projeyle çocuklarımı şımartmanın zahmetine katlandım.

Resim 2864
Arka aydınlatma bagaj rafına entegre edilmiştir. © JSZ/Haberler

Pil yerleşimi

Bu, aradığınız şeyi görmek istediğinizde iyi vakit geçirebileceğiniz anlamına gelir: bu iyi bir fikirdir. Cihazdan çıktıktan sonra tekrar kullanmanız gerekir. Sorun çözüldükten sonra cihazı tekrar temizlemeniz gerekecektir. Şehirde park ederken, park edilmiş bisikletlerin arasında sıkışıp kaldığınızda manevra yapmak kolay değil.

Hâlâ kapıdayken onları öldüremedi. Bundan sonra bakış açısı değişti ve Velomad’ın mutlaka bir hata yapması gerekmiyor. Pili diyagonal borunun üzerine yerine göre bisikletin ağırlık merkezini düşürür. Klavye kısayollarının artık görünmediğinden emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir