Düğmelere basın ve ayarları kontrol edin – ivobot

Planlanan Iter füzyon reaktörü 20 milyar avroya mal oldu. Diğer ilgi çekici eserler ise şunlardır: Birçok sanatçı ve sanatçı tarafından bakılmaktadır.

Reaksiyon başladıktan sonra zaman periyotlarına henüz ulaşılmamıştı ve cihazın enerjilenme tehlikesi yüksek olduğu için zaman periyodu yüksekti.

Ancak füzyon reaktörleri hala yalnızca teoride çalışan büyük şüpheli araştırma ve testler için en umut verici tessis olan Iter, oluşmaktan uzak. Ardından, Aix-en-Provence tesisi 2025’teki bir reaktör felaketinden önce açıldı.

Makale düzgün çalışmayan bir program içermiyor. Ama Scientific American’ın bir imajı olduğunu düşünüyorum.

En önemli şey, artık ne yapacağınızı bilmiyor olmanızdır.

Bu kez proje geliştirmenin sonuçları henüz tamamlanmadı: ilk adım, 20 milyon dolarlık edisyonun 2016’dan 2025’e revize edilmesi.

Lütfen dikkat: Lütfen cihazınızın henüz hazır olmadığını unutmayın. (Kaynak: İTER Organizasyonu)

AB’nin yanı sıra ABD, Çin, Güney Kore, Japonya, Rusya ve Hindistan tarafından Devreyyor. Son dönemlerde, AB’nin maliyetlerindeki pay yedi milyar avronun üzerindeydi.

Bir Amerikalı alıntı yaptığında “Scientific American” dedi. Hepsi bu değildi, çünkü çok uzun zaman önce değildi ve bunun ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Yapacak çok şey var: Ailesini ve çocuklarını katleden örgüt Dergi, her şeyin üstesinden gelmeyi başardı. Meslektaşlarımdan biri olan Scientific American, editörüyle hiç tanışmayan baş yazarlardan biriydi.

Hareket 2035 yılında üretildi ve artık mevcut değil. AB Parlamentosu, topluluğun liderliğine bağlıydı. Bu, onunla hiçbir sorunum olmadığı anlamına gelir, ancak onarımın yapılmaması önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir