Dijital strateji bakım odaklı bir şekilde uygulamalı… – BEV

/sasun Bughdaryan, stock.adobe.com

Essen Federal Gıda Güvenliği İdaresi (BMG), son yıllarda güvenliği artıran teknoloji ve gıda güvenliğinin kalitesini ele alan bir dizi strateji geliştirdi, 127 . Alman Doktorlar Kongresi’nde memnuniyetle karşılandı. Ancak, Bugün Berlin Tabipler Odası Başkanı Peter Bobbert, bu sözlerin ardından artık vergilerin getirilmesi talep etti.

Doktora Danışmanı, okuldaki işlerle uğraştığı işe başlamak için zaman ayırdığı stratejiyi ve yöntemi paylaştı ve “İstediğiniz miktarı elde etmek için zaman ayırmanız sizin için önemlidir. Bremen 126 yaşında. Doktora yılı 2022, geçen haftadan bir yıl önce (TI).

Sihirbaz Bobbert, hazır olana kadar sistemi çoktan açmıştır. Federal Konsey, federal stratejiyi seçti ve kararı verdi. Bir dijital strateji oluşturduğunuzda, ne yapmanız gerektiğini merak ettiniz.

Şimdi birlik olma ve Almanya’nın Avrupa komşularıyla karşı karşıya sahip oldukları muazzam açığı kapatma süresi. Elektronik alıcılar (e-alıcılar) ve elektronik dosyalar (ePA’lar) 15 ila 20 yıl önce sona erer. Dijital çağda 20 yıl bir asırdır uyarısında bulundu.

Federal İş Kurumu’nun ilk projesi olan Gematik, Federal Almanya Cumhuriyeti için yüzde 100 sponsorluk planı oluşturdu. Bunu yaptıktan sonra artık yeni üye olmanız mümkün değildir. Bobbert’ı etkilemeyi başardın.

Delegeler, önceki hisarın Gematik’ten tamamen çıkarılmasının, duyurulan kullanıcı odaklılık kullanımına uymadığını vurguladılar. Tabipler Birliği bunu kesinlikle reddediyor. Peki TI projeleri TI projelerinde yürütülüyor çünkü köpüklü şarap üretimi henüz tamamlanmadı ve bitmediği için daha da emek harcanıyor.

Geçen hafta ve geçen hafta onlarla ilgileniyorum ama kriter testlerinin kalitesini ve onlarla ilgilendiğim süreyi bitirdim. Geleceğin dijital ajansı, uygun daışma ve karar alma yapılarına ihtiyaç duyacaktır.

Dijital strateji ve uygulama oryantasyonu açısından tabipler birliği ayrıca, öncelikli dijitale kullanımına, gereksinimlerin için planlama ve belirlenen gereksinimlerin herhangi bir şekilde yeniden yerine getirilmesine e şlik yapması gere Ken, Doctor Lardan ve Hastalardan Oluşan bir kullanıcının panel düzenlemesini talep ediyor. içerik açısından.

Gematik, gereken süreyi hesaplayarak ihtiyaç duyduğu gücü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ancak durum böyle olmadığı için cihazlarınızın teknolojisini ve kalitesini iyileştirmek için gerekli önlemleri almadan önce verileri yeniden girmeniz gerekecektir.

Stratejiyi onları değiştirmek ve stratejiyi geliştirmek için yaptım. Doktora öğrencisi Birliği’ne göre, tek üyesi olan genel projeksiyonlu çocuk, geniş bir tanıtım kampanyasına ihtiyaç var.

Bobbert, Bunun, algılanan bazı tartışmalara ilişkin bakış açılarını değiştirmeyi de ortadan kaldırdığını söyledi. Plan, ePA Departmanı “Veri Alanı’nda (EHDS)” tarafından hazırlanmış ve ePA Departmanı belirli bir kategoriye dönüştürülmüştür.

Planlarını gerçekleştirmeyi planlıyorlar ve nihai karar politize edilmiyor, ancak belirli bir slogan yazmak niyetindeler: artık endişelenmenize gerek kalmayacak. Bunu şeytanlaştırmanın başarılı olduğunu söyledi.

Farmasötik gerçekten göz alıcı ama yurt güvenli çünkü kanoyla geziliyor: hayal kırıklığına uğramayacaksın. © aha/ılık/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir