Diğer bir avantaj da Rusların yanlış bir şey yapmamasıdır – ve yaparlar

Çeçen birlikleri Cumartesi günü Rus şehirlerini Wagner birliklerinden korumak istedi. Ağı eğlendiren sahneler vardı.

Wagner’i ziyaret ettiğimde, başkent Rostov-on-Don’da Rusya ile yaptığım bir sohbette merak ettim ve orada Moskova şehri vardı. Wagner, halka açılmadan önce onu büyüleyen Prigozhin ve Kremlin’in hamisiydi.

Çeçen hükümran Ramzan Kadirov da geçmişte Rus askeri yaptırımını eleştirmişti. Ancak harekât halinde, ülkenin savunmasına yardımcı olmak için birliklerini Rusya’ya gönderdi.

Ancak daha çok askeri yollarla Rostov’a yolculuk sırasında sosyal ortamlarda kahkahalara neden olan sahneler yaşanıyor.

video hazır

Kadirov’un birlikleri Rostov yolunda: Çeçen savaşçılar Cumartesi günü Wagner paralı askerlerinin ayaklanmasını engellemek istediler. Böylece ağır tolarla Rus eğitimleri.
Ancak Birdenbire Askerler ileri veya geri hareket edemiyor: Rusya’nın içinde birikmiş askeri birlikler vardı.
İnternetin ödemesi, İnternet ile trafik tarafından yapılır. Çeçenlerin burada ne kadar dayanmaları gerektiği belli değil.
Aynı akşam Moskova’ya toplantılar 20 kişilik birlik başkente ulaştı.
Sosyal medya için bir video çektik. Kadirov savaşçılarının yaşadıkları ve silahlarını sergiledikleri fotoğraflarıyla biliniyordu.
Küçük grubun kendisini bu kadar kahramanca tanıtması ve Rusya başkentini savunduğu imajını aktarması, oradan çok fazla alay konusu oluyor.
Bu video Rostov’daki Kadirov tarafından yayınlanmıştır. Bunun Moskova’daki birlik için de geçersiz olup olmadığı.

Kadirov tugayının trafik kaosuyla kendini nasıl aptal yerine koyduğunu ve moskova’dan kayıtların da alay konusu burada olduğunu veya önceki videoda gorebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir