DFB Fransa’ya gol attı: Zirvede iki sürpriz var

Hansi Flick, Alman’ın karşılaştığı büyük zorluklar nedeniyle onu büyülemesi karşısında çok heyecanlandı. Zaten 11 yıl önce bir şeyler yazdım ve okudum. Bireysel eleştiri.

Rudi Völler, Dortmund tribünlerindeki bir toplantıda kısa bir süre oynadığında artık oynayamıyordu. Yorgun, hizmetlerinden yararlandığından ve sonrasında sağlığına dikkat ettiğinden emindi.

Hansi Flick, Völler’in desteğiyle, Avrupa Şampiyonası’nda ve Fransızların Fransızlara karşı 2-1 (1-0) desteğiyle zafere ulaşmaya çok yakındı. Ancak ne olduğundan emin olmamanız önemlidir. Dortmund şehri terk etmek üzereydi ve Laola da tabutu kaybetmek üzereydi.

Belgeler ancak yakın zamanda Fransızca baskısının son baskısı yayınlandığında yayınlandı. Völler “sadece bundan etkilendiğini” söylediğinde şöyle dedi: Takım disiplinli oynadı, oyuncular bir arada destek oldu.

Geçen Cumartesi Japonya’ya karşı alınan 1:4’lük yenilgiye kıyasla Völler, yani 11’i yalnızca üç kez değiştirdi. ARD Senatörü Völler, “Henüz başarılarımı yerine getirmedim, son performansımı sergiledim” dedi ve şunları söyledi: “Geçen sezon 2-0 kazanmıştık. Benim, DFB’deki pek çok teşekkürden biri, onlardan biri.”

Gölcü Thomas Müller şöyle diyor: “Yaptım ve işe koyuldum. Bunu eğlenceli kılan da bu.” Güçlü kaleci Marc-André ter Stegen, galibiyeti “ruh için rahatlamak” olarak nitelendirdi.

DFB müsabakayı sonlandırdı BURADA.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir