Cybertruck indiriminde Tesla’yı 25.000 dolara satın alın – BEV

Tesla ve Cybertruck’un sponsor olduğu bir işadamı olan Elon Musk, bir şok tabancasına 25.000 dolara mal oldu. Otomotiv projesi şimdiden Tesla’yı ikna etmeye başladı ancak bunu umduğumdan önce yapmak hiç de kolay değil…

Elon Musk favori ve en popüler adaylardan biri. 2019 yılı maliyeti 30.000 ABD Doları ve 30.000 ABD Doları tutarındadır. Milyarder’ın deneyimleri oldu ama bunları uzun zamandır beklemiyordu.

Robotaksi takıntısı

Elon Musk, onu hemen ölüm cezasına çarptıran Walter Isaacson tarafından biyolog olarak adlandırıldı. Robotaksinin sonunda özel araçların ortadan kaldırılacağı belirtildi; İnsanlar yalnızca araç çağırma esasına göre kiralanan tam otomatik araçlarla seyahat edecek. Proje 2021 sezonu için planlanıyor ve 2021 sezonu başlamadan tamamlanacak. Robotu hareket ettirmemek önemlidir.

Elon Musk radikal eleştirilerle uğraştı: artık bilmediği yeni fikirlerin arayışında aktif değil. Otomatik olarak, Tam Otomatik bırakma (FSD) teknolojisi tarafından sağlanacak şekilde tamamen otonom olacak. Şuna kayıtlı: Tesla robotu 10.000 milyon dolar ücret aldı.

Ancak artık Tesla’nın parasını ödemek çok daha az hevesli. FSD’yi ilk yönetmeye başladığımda, çalışanın istediği çözümü bile bulamadığı noktadaydı. Musk editörü okuduğuna inanıyor: “ Kolay değil (…) Robotun görevi devralması işe bağlı. Risk büyüktür. Burası senin olduğun yer“.

Tesla çalışanlarının müşterisi olan robot şirketi, son 50 yılda pazara girmeden önce yüzde 50 kesinti yapmıştı. Yine de Musk ödevini yapacağından emin oldu. 2022 yılı Franz von Holzhausen tarafından şu sözlerle değerlendirildi: Satın alma kararının fiyatı 25.000$.

© Elon Musk

Holzhausen’den işi yapma, bir robotu denetleme ve işin mümkün olduğu kadar çabuk yapılmasını sağlama görevini devraldı. Onların Cybertruck fikri herkes için teknik ve pratik bir çözümdür. Hemen favorim: “ Öte yandan, paranız henüz çözülmedi “Diye seviniyor.

Son okunan: “Lego popüler bir yapıdır”: Elon Musk, Cybertruck bir süredir editörlük yapıyor

Robotik makine üzerinde çalışması için Elon Musk’u işe aldığımda, (beklediği başarısızlıktan dolayı) zamanı gelene kadar platformdan ayrılmak istemiyordu. Musk, yeniden yaratılmadan önce ultra modern teknolojiyi kullanan bir tekniktir.

Tutarı ödemeyin Aksiyolar Elon Musk, kendisine ihtiyaç duyduğu ilgiyi göstermek için pedal çevirirken işiyle meşgul oldu!

Kaynak:

Aksiyolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir