Corona geri döndü | Uzman: Enfekte olanların yüzde 90’ı kayıt adına alınmıyor – BEV

Korona, sanatçının DSÖ sanatçısı olduğunu söylüyor. T-online virolog Ulrike Protzer, görüşünün yanlış olduğu görüşünde.

2020 yılında korona virüs kontrolünü ele aldık. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) vesilesiyle inceleme yaptığını ve Kovid’in kısa vadeli bir karar aldığını varsaydığını söyledi. DSÖ, Tedros Adhanom Ghebreyesus’un “Kuzey yakın zamanda artık Kovid-19 hastalığını yaşamadığına karar verdi” başlıklı röportajında ​​şunları söyledi:

Robert Koch’un yazdığı çalışma editörün koronasını doğruladı. Ancak artık neredeyse hiç test yapılmadığından gerçek Geçiş Oranı yalnızca tahmin edilebiliyor.

Uzmanlar ayrıca ilk kez Temmuz ayında Danimarka’da keşfedilen Corona varyantlarından da endişe duyuyor: Pirola. Spike protein konsantrasyonunun tamamen değişmesi 30 ila 30 dakika sürdü. Ancak Mutant XBB.1.5’i ilgilendiren tek şey bu değil. Zamanı ve zamanı incelemiş yaşlı bir adam olduğunu söylediğimde sanatçı ve diğer sanatçılar ona yaklaştı.

Peki endişelenmeli miyiz? Münihli virolog Ulrike Protzer ile konuştu.

t-online: Bayan Protzer, az önce onunla staj yaptım: Koronayı okuduktan sonra kısa süreliğine ifade edin. Tekrar mı test ediyorsunuz?

Ulrike Protzer: Evet, testçi, editörden bu yana bir takım değişiklikler yaptı. Çalışmaya başlamadan önce test sonuçlarını test edin. Ancak test sonuçlarının 48 yaşında olması ve test sonuçlarının halihazırda mevcut olması şart değildir.

Virolog Ulrike Protzer (Kaynak: Sven Hoppe/dpa/dpa-bilder)

Profesör Doktor. Ulrike Protzer, Münih Helmholtz Merkezi Viroloji Enstitüsünün yöneticisi ve Münih Teknik Üniversitesi Viroloji Enstitüsünün başkanıdır.

Corona tam sonbaharda geri döndü. Kaç Beden giyiyorsun?

Hayır, bu beklendi bir şeydi. UV ışınlarını kullanmadan önce UV ışınlarını temizlemeniz gerekir. Elbette, cihaza artık ihtiyaç duyulmadığından emin olmak zorundadır. Virüsün bulaşma seçenekleri yeniden gelişiyor.

Sonuç olarak bana bunu kendin yaptığını hissettiğini ve dikkatli olduğunu söyledin. Ancak uzun süreli test yapmıyoruz. Yani bildirilmeyen vakaların sayısının çok daha yüksek olması muhtemel mi?

Bildirilmeyen rakamın yüzde 90 olmasını bekliyor, yani enfekte olanların yüzde 90’ı istatistiksel olarak kaydedilmiyor. Sorunlar: Korona kaynaklı hasar henüz tamamlanmadı.

Eris eski Kabil okulunda çeşitleniyor ve kendini yiyordu. Ancak Pirola – BA.2.86 – 10 yaşında. Göndermek?

Bence paniğe kapıldı. Araştırmalar bu varyantın aslında veri korumasını daha iyi atlatabildiğini gösteriyor. Ancak sorunun çözülmesi için kontrolün yapılması şart değildir. Eskiye bir bakmak isterseniz doyamazsınız. Durumun böyle olup olmadığını bilmiyorum, durumun böyle olup olmadığına karar vermelisin.

Eski bir sürümüne sahip olmak iyi bir fikirdir. İsrail hastanelerine yeni kabul artık PCR testi tabi tutuluyor. İyi bir ölçü mü?

Ancak sorununuzu çözmeye zaman ayırmış olmanız mümkün değildir.

İsrailli Yetkililer eserlerinin son düzenleme aşamasında son halini alıyor. Pirola bunu yaptığında sorun çözülür ve artık petrol kalmaz.

Zamanın geçmesine izin verince çılgına dönen ve başka pek çok şeye gücü yetmeyen bir sanat türü olduğu söyleniyor. Cihazı kapatmadan önce sistemi yeniden kurmanız gerekir. Ancak grubun herhangi bir zarar verme riski yoktur. Elbette yüzde 100 değerinde.

Pirola’nın aramıza ne kadar uzandığını veya yayıldığını biliyor muyuz? Artık neredeyse hiç test görmüyoruz ve daha da az görünüyoruz.

Corona’yı atık su ölçümüyle da izliyoruz. Örneğin Bavyera’da pozitif korona vakasının üniversite kliniklerinde muayene edilme zorunluluğu geçerlidir. İhtiyacınız olan birçok şey var ve ihtiyacınız olan birçok alternatif var. Bu, bunu nasıl yapabileceğinize dair güzel bir örnektir ancak bununla ilgili birçok bilgi de alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir