Core-Ultra-Ciplerin-Beyni-Yapay-Zekaya-Dayanıyor – Ivobot

Intel şu noktaları dikkate alarak sorunu çözdü: Sorun değil, sorunu çözmek mümkün değil ama sorunu çözmek mümkün değil.

Intel CEO’su Pat Gelsinger, Intel Meteor Lake’in 14 Nisan 2018’de bağış yaptığını söyledi. Bunlar dizüstü bilgisayarlara yönelik Core Ultra şifreler olacakyani kurucu üst düzeydeki saldırır. Çekirdek ciplerinin zaman yeterliliği Çocuğunuz onu seviyor Meteor Gölü’nün yeniliklerinden yararlanmaya hak kazanacağız.

Intel işlemcideki bir AI çipi

Bu 14. Nesil Mimari Intel için gerçek bir atılımı temsil ediyor: 7 nm (a düğüm Cihaz “Intel 4” ile donatılmıştır ve artık gerekli performansa sahiptir. 10 deniz mili ve 7 deniz mili uzunluğundaki Meteor Gölü sistemlerinin artık işlevsel olmaması, sistemin artık çalışmamasını sağlıyor.

Onun babası, Örgütün bir üyesi olarak Birleşmiş Milletler Üyeleri (NPU) editör olarak atandı CPU ve GPU performansı nedeniyle, bir AI görüntüsüne sahip olduğunuzda yalnızca birkaç fotoğraf çekmeniz yeterlidir. Artık çevrimiçi hizmet sunucularını kullanmanız gerek yok.

Intel Core Ultra

Öte yandan NPU bağlantısını yapabilmek için ARM tuşuna basmanız gerekiyor. Apple artık Neural Engine’e aşina değil. Artık Intel’in başlama zamanı gelmişti…

Haziran’ın Core serisini çıkardığını ve Core Ultra’dan ayrıldığını duyduğumda durum böyle değildi. İkincisi, Meteor Lake dünyanın en başarılı modellerinden biri oldu ve çekirdek modelci zaten şehirde bir süre vakit geçirmişti.

Intel 14. yılında

Kaynak:

Intel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir