Çocuk ürünleri de çok fazla şeker içerir. – BEV

Federal Gıda ve Tarım Bakanı Cem Özdemir (Yeşil), Federal Gıda ve Tarım Bakanlığı’nda yaygın basın toplantısında, çocuklar için biten ürünlerde, yağ ve tuz konusunda Max Rubner Enstituesü’nün (M RT) ürün izlemesi hakkında konuşuyor/resim sonucuna dpa Jutrczenka ve Bernd

Berlin Kahvaltılık gevrekler e alkolsüz içecekler gibi pek çok hazır ürün, özellikle çocuklar için yapılmış mülk dahil olmak üzere hala çok fazla şeker içerir. Ancak, Federal Bakan Max Rubner yakın zamanda analizi ele aldı.

Miktar 100 gram ve 17 gram tuzdur. İçeriği 100 gram ve ağırlığı 14.7 gramdır. Cihazın zarar görmediğinden ve kapatmadığınızdan emin olun ve cihazın düzgün çalışmadığından emin olun.

Federal Gıda Bakanı Cem Özdemir, çocuklara ve Yetişkinlere yönelik mamul yaşamının daha sağlıklı hale gelmesi gerektiğini söyledi. Çok fazla yemek, doğum hastalığı, diyabet veya obezite riskinizi artırır.

Kendilerine satın alma ile sizi ödüllendirmeden önce tarifeleri talep etmeyi seçtiniz. Çoçuklara daha sağlıklı hale getirmenin reklamını yapmayı planlayan yasak için yine kamp yürüttü.

Rubner 7.000 $ aldı. Düzenli izleme dosyası, verileri daha sağlıklı besinler için içerikleri değiştirme vaatleri kontrol edilmelidir.

Sanat planı, Federal Almanya Cumhuriyeti ve 2025 Sektkellerei henüz tamamlanmadı ve bu stratejinin geliştirilmesi konusunda anlaştılar. © dpa/Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir