Cherry’nin yeni anahtarları mekanik klavyelere keyif katacak – BEV

Klavyenin mekaniği düzgün çalışmadığından online alıcının makine güneş görecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. Sektörün şampiyonlarından Cherry, yeni silahını sergiliyor.

Cherry, hasar görmeyen mekanik klavyeyle donatılmıştır. Tüm kullanıcılar klavyeyi olabildiğince iyi kullanmışlar, memnun değiller ve desteklenmiyorlar anahtarlar Başlayın ve cihazların (ve oturumların) açık olduğundan emin olun.

tıklayın tıklayın tıklayın

Bu, MX Red ile tanışıp tanışmadığınızdan, daha sonra MX Brown’ı görüp görmediğinizden, MX Blue’yu satın alıp almadığınızdan emin olmadığınız anlamına gelir. Cherry, Cherry MX2A’yı hiç duymadım : 100 milyon ila 100 milyon dolar (Cherry 50 milyon dolar aldı).

MX2A birkaç gün önce test edildi ve artık zamanın geçmesinden memnun. Bu durumda soketin düzgün çalışmaması önemlidir. Modernizasyon kapsamlı bir modernizasyon gerektiriyordu.

XTRFY K5V2 burada. © Kiraz

Cherry’yi okumuş biri olarak daha önce hiç metal temas testi yapmamıştım (son zamanlarda metal teması benim sorumluluğumdaydı). Razer ve Corsair’in optikleri pek kaliteli değil.

Kiraz Mx2a 2
© Kiraz

Cherry’nin nedeni ise MX2A modelleyicinin istenilen sıcaklığa ulaşamadan çalışmaya başlamış olmasıdır. MX2A, fiyatı 149$ olan bir XTRFY K5V2 Klavyeye ünitesidir. Müşteri, ödülle ilgili olmadığı için paketin hazır olmadığından emindi.

Kayık:

Sinir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir