“Burada kimse ölmek istemiyor” – ivobot

Ukrayna, topraktaki küçük kazanımlara ek olarak, karşı saldırıda da esir aldı. Baziları Rusya için sefere gittine pişman oldu.

Ruslar Ukrayna’ya geldiklerinde hiçbir şey için endişelenmelerine gerek olmadığına karar verdiler. Bu nedenle Ukrayna uçağı uzun süredir beklenen karşı saldırısını başlattı. Amaç: Rus birlikleri tarafından işgal edilmiş mümkün olduğu kadar çok verileri yeniden fethetmek.

Savaş gözlemcilerine göre, Ukrayna yardım kaydı yapıyor ama bir şekilde Rus isgali içindeki topraklara giriyor. Ancak Ukrayna’ya henüz ulaşmamış Rusların en güçlü savunma mevzilerine ulaşmadığı söyleniyor. Pek çok metni okumaya ve okumaya çalıştım. Ruslar, sanatçılarından beklediklerini sanatçılara söylediklerinde, Ukraynalı sanatçıları etkileyemiyorlar çünkü onların ne beklediklerini dert etmelerine gerek yok.

Wall Street Journal, Rusların zor durumda olduğunu açıkladı. 20. doğum günü, Donetsk Oblastı’ndaki küçük Welyka Novosilka kasabası gezileri Ukrayna ordusuyla şiddetli çatışmaların ardından teslim oldu. Ne yapacağını bilmediğine emin misin? Teslim olmaları nasıl oldu?

“Korktuk cünku kimse ölmek istemiyor”

Anadolu, Altay Dağları’ndan geliyor. Güney Sibirya’da, Çin ve Moğolistan’da yer almaktadır. Birimi, savunma mevzilerinde Ukraynalı askerlerin endişeleriyle kalıyor. Anatoly, Wall Street Journal’a şunları söyledi: “Herkes oturumları ve insanların işi olmayan bir dizi olay” dedi. “Korktuk çünku kimse ölmek istemiyor. Biz sadece Ukrayna’nın karşı saldırısının gelmeyeceğini umduk.”

Ukrayna’daki Rus savaş esirleri: Askerler, Yetersiz eğitim ve acil durum durumlarının eksikliğini bildiriyor. (Kaynak: Anadolu Ajansı)

Anatoly, Rusya’da Ukrayna propaganda kampanyası başlattı. “Bize Ukraynalıların kullandığı Nazi olduğu söylendi. Bunu her yerde duyduk.” Asker, Rus güvenlikle ilgilendi ve onu öldürme zahmetine girdi. Ancak Mayı’nın Cepheye verdiği cevap Welyka Nowosilka fikrini değiştirmek için kendini ortaya attı.

Anatoly, Wall Street Journal’ı umursamadığını kabul etti. “Ondan sonra şiddetli bir saldırı başladı.” Dövüşün kendisi tamamen kaotikti. “Bütün yılı gördük ve ben başarana kadar başardık. Ama hiçbirini tespit edemedim.”

Anatoly, sadece birkaç dakika sonra Ukrayna birliklerinin konumuna ulaştığını söyledi. Bombalar saldırısını emniyete alın ve zamanla meşgul olan Georgi’nin hiç para kazanmadığından emin olun. Soran: “‘Teslim kullanma, teslim süresi!’ diye bağırarak siperlerden kostüm” diye hatırlıyordu.

“Geri çekersek bisi vururlar”

Wall Street Journal’dan St. Petersburg ve Anton yorum yapmak üzere olduklarını bildirdi. Rus paramiliter konseri “Storm Z” diğer birçok oyuncu tarafından kur yapıldı. Cihaz hemen açılmalıdır. Altık, işi yapan kişinin bir fikri olup olmadığını sorar.

Bana emin misin sorusunu sorduktan sonra işe başlamadan önce işe başlamalısın. Ne diyeceğimi bilmiyorum ama ne yapacağımı da bilmiyorum. Bu süre zarfında “Zagradadotryad” eylemi – Rus hükümeti, küçük bir kızla bir blok taşırlarsa, çocuklarını fethedemeyeceklerine inanıyor.

Rusya'dan savaş esirleri evlerine gidiyor: Eski birlikler, Rus gizli servisinden gözetlemelerini anlatıyor.
Rusya’dan savaş esirleri evlerine gidiyor: Eski birlikler, Rus gizli servisinden gözetlemelerini anlatıyor. (Kaynak: IMAGO/Sergei Karpukhin)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir