Bugün Avrupa Almanya futbol şampiyonu olabilir – BEV

Almanya Avrupa futbol oynadı ve asla benim yaşımda olmadı. düşünülemez mi? Almanya U-17’ler ilk maçına Macaristan’da çıktı.

Almanya – Fransa: Mutlak bir futbol klasiği ve aynı zamanda Avrupa Şampiyonası şampiyonası ile ilgili. Başlama vuruşu Budapeşte’deki Hidegkuti Nandor Stadyumu’nda saat 20:00’de. 2015 yılında U17 takımı Alman’ın finali tamamlandı.

Nihai teknik direktör Christian Wück 5:3’lük bir üstünlük elde etti. Son düdükten sonra Wück, “Çocuklarla gerçekten gurur duymaz” dedi. “Umarım Almanya artık burada milli forma için sahada kendini parçalayan ve eskisi gibi Alman zihniyetini sahaya taşıyan bir neslin büyüdüğünü fark eder.”

Alman erdemleri başarısını geri getirmeli ve unvanını getirmelidir. DFB sorumluluk almaya karar verdi. 2014’te Shkodran Mustafi (UD Levante) ve Mario Götze (Eintracht Frankfurt) 2009’da karşı karşıya geldi. Almanya son kez 2015’te finaldeydi. Kaptan Felix Passlack (Borussia Dortmund, 2014 sezonunda VfL Bochum’da), Vitaly Janelt (FC Brentford) ve Johannes Eggestein (FC St. Pauli) de forma giydi, Fransa’ya (1) yenildi (1). :4).

Noah Darvich: 16 yaşında. (Kredi: IMAGO/Vinny Orlando / LiveMedia)

Son zamanlarda, 16 yaşındaki SC Freiburg’lu Noah Darvich başarılı bir oyuncu olmanın eşiğindeydi. Orta Saha oyuncusunun performansları dikkat çekici ve şu anda birçok Avrupa kulübü tarafından izlenmektedir. Paris Brunner (Borussia Dortmund) ve Robert Ramsak’a (Bayern Münih) karşı oynadı. Onun görüşü, parasını değil, aynı zamanda Olma’yla arasının açılmasını da umursadığı yönündeydi.

U17 oyuncusu son zamanlarda ne istediği hakkında hiçbir fikri yoktu. Çeyrek finalde İsviçre’yi yenen teknik direktör Wück’ün takımı, Peru’da düzenlenen U17 Dünya Kupası’na (10 Kasım – 2 Aralık) katılmayı garantiledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir