Bu bir sorun mu? – BEV

Google Pixel 7’yi başlattıktan sonra artık Pixel 6a ile iletişim kurmak mümkün değil. Pixel 7’ye bakıyorsanız, bitmeden acele etmeniz gerekecek.

Google Pixel 7a vs 6a vs 7: neler oluyor?

Üç akıllı telefon hemen Google cep telefonlarının menziline yerleştirelim. Pixel 6a, 409 € karşılığında alınabilir. Pixel 7a, 100 Euro, 509 Euro’dan fazla fiyat. Pixel 7 ve Google’ın fiyatı şu anda 599 €. Açıkça, ayrıntılı görebileceğiniz gibi çeşitli kullanım türlerinde daha ucuza bulmanın mümkün olduğundan, bunlardan yalnızca tavsiye edilen fiyatlardır.

Satılık Google Pixel 6a 6+128GB Taban Fiyatı: 459 €

Daha fazla teklif görün

Satılık Google Pixel 7a 128 GB Taban Fiyatı: €509

Satılık Google Pixel 7 128 GB Taban Fiyatı: €649

Daha fazla teklif görün

Ekran: 60 mı 90 Hz mi?

Pixel 7 ve Pixel 7a artık mevcut. Pixel 6 şimdi yeniden test ediliyor. Frekansın 90Hz ve frekansın 60Hz olduğundan emin olun. Somut olarak, bu, web tarayıcısında veya çeşitli sosyal ağ uygulamalarında sayfalar arasında gezinirken daha fazla depolama hissine dönüşür.

Sorun şu ki “küçük ekstra”. 90 saniye, 120 Hz, sorunsuz sorunsuz. Bu da 60Hz telefona artık ihtiyaç kalmadığı ve telefonun çalışmadığı saatin çalışmadığı anlamına gelir.

Başlık: Google Pixel 7a – Pixel 6a – Pixel 7 karşılaştırması

Yenileme Hızı Renk korsanları (Ortalama Delta E 2000) Ekran parlaklığı

Aksi takdirde, akıllı telefon OLED teknolojisi, Pixel 6a ve 7a diyagonal 6,1 inç ve Pixel 7 6,3 inç ile donatılmıştır. Kabaca aynı değerler olan ürünlerle yuva minimal hücreler. Pixel 7’yi inceleyip Pixel 6a’yı satın almak kolay değil. Birincisi, Pixel 7a artık mevcut değil. Pixel 7’yi yeniden keşfettiğimde birkaç gün önce Gorilla Glass 3 modeli Gorilla Glass Victus ile donatılmıştı.

Telefon Pixel 7a ile bittiğinde ve cihaz çalışmayı durdurduğunda kolorimetrik görünür. Bir kez satın alındığında, Pixel 7 (artık mevcut değildir) daha fazla para tasarrufu sağlayabilir.

Performans farkları nasıl?

Pixel 6a, Google Tensör yok ve bağış yok. Evet, 2021’deki Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro daha yeni satıldı. 2023, karşı karşıya akıllı telefonlar bağışlayan bazi çiplerden hala daha güçlü. Birkaç yıl daha iyi performans gösterilmesi Yetecek kadar.

Pixel 7 ve 7a, artık Google Tensor G2 mevcut. Snapdragon 8 Gen 2 ve Apple A16 Bionic zaten 5 yıldır ortalıkta.

AnTuTu: Google Piksel 7, Piksel 6, Piksel 7

AnTuTu karşılaştırması 9 kez AnTuTu İşlemci 9 CPU AnTuTu Benchmark 9 GPU AnTuTu Kıyaslaması 9 MEM

3DMark: Google Piksel 7, Piksel 6, Piksel 7

3DMark Vahşi Yaşam artık kullanılabilir 3DMark kararlıdır

Zaman ayırdıktan sonra, işe dönmeden önce zaman ayırmalısınız. Play Store, artık yazılıma ihtiyaç duyulmadığı için grafiklere ihtiyaç duyulmayan bir 3D oyundur.

3DMark, Pixel 7 ve 7a için kararlılık testlerini geçti, telefon birkaç yıl boyunca iyi performans gösterdi.

Özet: Bir Google Pixel’e mi ihtiyacınız var?

Hem pil kapasiteleri saum de dayanılılıkları açısından üç telefon bir cep mendiline sığar. Satın alma işlemi sırasında Google Pixel 6 videosu çekildi ve ertesi gün ekranda bir tık ile görüntülendi. Buna tıkladığınızda Pixel 7 kaybolacaktır.

Google telefonlar artık mevcut olmadığından sadece kısa bir süre için kullanılacaktır. Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın.

Bazılarını bulduk: Google Pixel 7a – Pixel 6a – Pixel 7 karşılaştırması

pil kapasitesi video mevcut Çok yönlü otonomi Yükleme zamanı

Google Piksel 7a 4300mAh 1 tohum 59 gün

Google Piksel 6a 4410mAh 2 saat 6 gün

Google Piksel 7 4355mAh 1 tohum 36 gün

Pikseller de şarj hızlarıyla parlamıyor. 18W’da Pixel 6a ve 7a ve 20W’da Pixel 7. Telefon ilk kez 30 yaşında, satın alma fiyatının% 100’ü. Google Pixel 7’de 1 saat 36 dakika boyunca “Açık” görüntülendi. Kutuda şarj cihazının verilmediğini de unutmayın.

Kaç tane fotoğraf çektin?

Pixel, cep telefonları için uygundur ve fotoğraf ve fotoğraflar oluşturmanıza olanak tanır. Google işlevini kullanırsanız, kamera modülleri size yardımcı olabilecek şekilde çalışmalıdır. Telefon görüşmelerini tamamladıktan sonra telefon görüşmelerini bir fotoğraf ve algoritma algoritması ile tamamlamanız gerekiyor. Bu, telefon kamera modülünün çalışmadığı için çalışmayı durdurduğu anlamına gelir.

Ana fotoğraf sensörü İkinci fotoğraf sensörü Fotoğraf sensöründe 1 Video devam ettirildi (ana)

Google Piksel 7a 64MP 13MP 13MP 3840×2160

Google Piksel 6a 12.2MP 12MP 8MP 3840×2160

Google Piksel 7 50MP 12MP 10.8MP 3840×2160

Somut olarak, Google Pixel 7a ile fotoğraflarda, markanın cep telefonlarında takdir ettiğimiz, yani iyi kolorimetri, mükemmel pozlama , çok iyi keskinliğe sahip çekimler buluyoruz. Artık 7. pikselin hassasiyeti ile (7 gün sonra) 7. piksel artık hassas değildir çünkü hassasiyet en az yarım saattir.

Sensör (Geniş Açı) şu fotoğrafları çekti: Pixel 7a satıldı, şimdi Pixel 7.

Hatta Pixel 7a’yı soğan benzeri kırpıntılarla gurur verici portreler çekmek için Pixel 7’den daha ikna edici bulduk. Google’ın orta sınıfı, portre modu görüntüleme için açıkça en iyi akıllı telefonlardan biridir.

Ana Sensörlü (geniş açılı) portre fotoğrafı: Solda Pixel 7a, sagda Pixel 7.

Ana Sensör (geniş açı) ve “Gece Görüşü” modu aşağıdaki fotoğrafları oluşturdu: Pixel 7a tarafından satıldı, şimdi Pixel 7 tarafından.

Pixel 7 ile fotoğraf çekiminden sonra sanki atmayı beceremediğim için artık ihtiyacım yokmuş gibi. Neyse ki Pixel 7a artık mevcut değil ve fotoğraf çektiğim için artık ihtiyacım yok.

Hangi Google Pikselini seçmeli?

Bunu başarmak için telefonu hala iyi durumda ve hedeflerine ulaşmakta hiç zorlanmıyor. Zamanla, cihazın boyutu büyüktür. Mevcut durum nedeniyle Pixel 6 artık mevcut değil. Ancak, Pixel 7 çalışmayı durdurduğu için çalışmayı durduracaktır.

Pixel 7 ve 7a artık burada. Pixel 7a’ya karar vermeden önce, beğendiğiniz bir Pixel 7 satın almışsınız demektir. Pixel 7, yüksek kaliteli bir gövdeye (Gorilla Glass Victus ve IP68), bir kameraya, 20W kabloya ve yüksek kaliteli bir kameraya sahiptir.

Pixel telefon zaten birkaç yıl önce açıldı ve artık mevcut değil.

Satılık Google Pixel 6a 6+128GB Taban Fiyatı: 459 €

Daha fazla teklif görün

Satılık Google Pixel 7a 128 GB Taban Fiyatı: €509

Satılık Google Pixel 7 128 GB Taban Fiyatı: €649

Daha fazla teklif görün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam ve İletişim:  Whatsapp:  262 606 0 726  Skype:  live:2dedd6a4f1da91be
Yasal Uyarı: Blog Sitemiz; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı’dır. Sitemiz ve içerisinde bulunan tüm içerikler taslak halindedir, kesinliği kanıtlanmış bilgiler değildir. Sitemiz kar amacı gütmez, ücretsiz bilgi paylaşımı yapan bir websitesi olarak yayın hayatına başlayacaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği  [email protected]  adresi ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Yasal süre içerisinde ilgili içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
Amphibious Theme by TemplatePocket Powered by WordPress