Borussia Dortmund oyunun ilk aşamasında karar verdi – ama emin değilim – ivobot

BVB daha fazla form görmedi. Parayı açmadan önce cihaza artık ihtiyaç yoktur.

Borussia Dortmund geçen sezonu bir yıl önce bitirmişti. Bu, çalışmayı seçme konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Signal-Iduna-Park’ı (Westfalenstadion) ziyaret ettiğimde, ziyaret etmek kolay olmadı.

Forma, kulupten taraftarlara yapılan bir çağrının ardından Marl’dan Timo Ronge tarafından tasarlandı. BVB, “Design da Ding” projesine 150.000 $ harcadı.

“En kötülerden biri”

Ancak tüm taraftarlar yeni forma konusunda hevesli değil. BVB videoları YouTube’da tekrar mevcut ve beklentilerimi karşılamadığım için birkaç yıl daha başarılı olacak. Aşağıdaki cümle şöyledir: “Maalesef tüm formalar arasında bunu en kötülerinden biri olarak buldum”. Şu sorular şu şekilde ortaya çıkıyor: “Zaman ayırdığınız zamana ne dersiniz?”

Derler ki: “Ne yaptığını bilmek istemiyor musun?” Bir kullanıcı yazdı. Kugelblitz321, “Kulüp tarihleri ​​açık ara en çirkin forması olan Westfalenstadion 500 yaşında olabilir” dedi.

Yükseliyor…

Gom

Sonra cevabı alıp almadığımı sordum: “Fikir iyi, ancak uygulama çok daha iyi. Bundan daha fazlasını elde edebilirsiniz” dedi. Westfalenstadion 2024, 50 yıl önceydi. Bence bu gerçekten güzel bir hikaye!”

“Ruhr birlikte köklerini anıyoruz”

Ronge, tasarımıyla insanlara Ruhr’u köklendirmek istedi, onu almaya derneğin ana sayfasında anlattı. BVB videosunda “Daha önce bu işi yaptım, hiç görmedim ve parayla işim bile yok” dediler. “Hemen kafamda bir görüntü oluştu ve öğle tatilinden sonra onu hayata geçirme gücü.”

Bugün, 26 Mayıs 2019, etkinlik tekrar düzenlendi. Hatta Dortmundlu oyuncular ilk kez 34. maçta giyebildiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir