Berlin çok insanın olduğu bir şehir – ivobot

Gri bir atla Borchardt’tan kim geçti? Neler olduğunu artık bilmemeniz önemli mi? Berlin’in ünlü çöplükleriyle ilgili en tuhaf mitler.

2020 Yılı: Şimdiye kadar tacı hiç ters çevirmedik. Bütün Almanya mi? HAYIR! Boyun eğmez ünlülerle dolu bir restoran, tecrit kuralları meydan okumaktan vazgeçmeyecek. Berlin-Mitte’de Berlin şehrini ziyaret etmeye ve ziyaret etmeye karar verdik.

Buna üzülmemek, buna gülmelisiniz: Mayıs 2020’de, Berlin yönetimi Borchardt, cumhuriyetin manşetlerine fırlatıldı. Karantinaya rağmen, bugünün Federal Maliye Bakanı Christian Lindner (FDP) görüşlerini dile getirdiği bir dizi soru sordu. FDP üyeleri ayda 300 milyon dolar ödedi. Beyaz Rusya fahri konsolosuyla şaraba sırılsıklam sarılma fotoğrafları daha sonra Twitter’da yayınlandı.

Berlin’deki yıldızlı restoran: Merkel bir gece içkisi için “Borchi” ye geliyor

Lindner, üçüncü görevine başlarken yola çıkarken bir dizi soru sormuştu: Angela Merkel, Hil’ini görmek için zaman ayırdığında “Borchi” de bir yıl ilgilendi. Havva. Daha sonra garsonlarla sevimli bir şekilde sohbet etti – bazen çalışanların anadiliyse Rusça.

Angela Merkel (CDU) ve Edmund Stoiber (CSU) 2003 yılında Borchardt, Merkel’in artık o kadar yaşlı olmadığını düşündüğünü söyledi. (Kaynak: Eventpress/imago-resimler-resimler)

Politikadan uzak, Alman pop kültürü de Französische Str.47. “Image” and “B Yeri B”-Partilerini burada barındırıyor. Lütfen şunu girin: birçok B-ünlü ile.

Ama Emilia Schüle’nin verdiği Alman yıldızları da düzenli konuk oluyor. 2017 yılında restoran, bir yıl önce 40 yaşında Bianca Jagger tarafından yeniden açıldı. Schüle’nin aldığı dört ayaklı arkadaşı bile öne çıkan ve “Wendy”nin başrol oyuncusuydu.

“Borchi” şnitzel gerçekten göz alıcıdır

Filme birçok sanatçı katıldı ve şu kitaplar verildi: Borchardt kitapları çoktan okudu. Noble Restaurant, güneşten özel vegan ve vegan yemekler sunmaktadır. Belki de böylesi daha iyidir, çünkü orijinal “Berliner Zeitung” 2021’in gastro eleştirmenleri tarafından pek iyi incelenmemiştir.

Yazarın “Borchi” şunları söyledi: “Soğuduğunda, ekmeklerin toplam gidişleri saniyeler içinde çıtır çıtırdan eski bir el bezinin genel geçer.” Matt de Johnny Depp ve George Clooney ile birlikte oradaydı. Borchardt 1999’da işini ilan ettiğinde hancı Damon’ın işi bitmemişti ama otelden ayrılmak için zaman ayırdığı için haber değildi.”

“Taz” köşesi yazarı Emine Aziz, kendini rahat hissettiği ve duygularını dile getirdiği bir dönemi ele alıp “erkekler veya yeşillikler gibi hayali konuk etmeye götüren” olarak nitelendirdi. Şaşırmış bir şekilde şöyle yazıyor: “Köfteler ürettiğin en kuru ve en tatsız köfteleri ve patates dağıtımlı patates yemeklerine nasıl şaplak atabilirsin ?!”

Brad Pitt bir sorunu olup olmadığını merak etti.

2023’ten beri Borchardt şehri, Monbijou Parkı’nın ortasındaki Hotel Telegraphenamt’ta yer almaktadır. 1916 yılında Ana Telgrafhane tarafından kurulmuştur. 97 gün, artık restorasyon ve temizlik mümkün değil. Yakında bir Japon fırınını da açacak. Bu sefer 1.750 Euro’ya karar verdim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir