Bayern-Teknik Direktörü Nagelsmann Paris’e mi gidiyor? Anlaşmanın lehinde ve aleyhinde neler konuşuluyor? – BEV

Julian Nagelsmann, Paris Saint Germain’in gitaristi. Direkt ve Fransızca Bayern-Technik’e ne dersiniz?

1950’lerde kız öğrenci Audrey Hepburn, birkaç yıl önce yapılmış bir filmi yönetti. “Sabrina” (1954) filmi yakın zamanda çekildi. şöyle yazıyor: “Paris her zaman iyi bir fikirdir.”

70 yaşındasın ama sebebi artık ne olduğunu bilmiyorsun. Daha sonra Paris, Zlatan Ibrahimović’in onu göreceklerinden emin olduğu için Eyfel Kulesi’nde bir arama yaptığında Fransızların ondan ayrıldığını söyledi. Yani Paris parasını cebinden çıkardı değil mi?

Soru, yakında Fransa’nın başkentinin başkenti olarak görülebilecek bir adam tarafından sorulmalı: Julian Nagelsmann. Çünkü eski Bayern teknik direktörü, gelen Fransa’nın en büyük futbol kulüplerinin yönetimini devralmak için umut vadeden bir aday olarak görülüyor. Paris Saint-Germain, Nagelsmann’ı kadrosuna katmak istiyor. Ancak çocuğunuzun başka bir şey yapmasına gerek yoktur.

metni kontrol et

Kulübün bakış açısından Nagelsmann’a yaklaşmak çok garantili. Zira Katar’a teknik departman başkanı Christophe Galtier yardım ve destek verdi. Fransız tekniği 2022’de tamamlanmak üzere. Sonunda Paris’e sadece şampiyonluk unvanını getirdi. Kylian Mbappé, Neymar ve Lionel Messi 2014-2019 sezonunda bir araya geldiler ve ikisinin hala en iyi performanslarını sergileyebileceklerinden emin değiller.

2011-2019 sezonunda PSG’nin hücuma geçtiği dönemde 56 yaşında olan ve 35 yaşında olan Julian Nagelsmann, 18 yıllık zamanıyla kendini beslemek zorunda kaldı. Thomas Tuchel, 2018 sezonunda Alman Teknik’in direkt aramasıyla ortaya çıktığında ve PSG ile takım kurduğunda, henüz Ligi sanatçılarına tekrar saldıracak durumda değildi.

İlk başlangıç: 2020 lig finali: Tuchel, Bayern ve PSG sezonu belirliyor. (Kaynak: Peter Schatz)

Bayern-Teknik orada. Peki o Parisli Koç’tu, Tuchel saklayamadı. 2020’de final 1-0 galibiyetle sona erdi. Paris’in gelecte başka bir Alman teknik adamla benzer alanlar ilerleme ve önceki yıllarda olduğu gibi son 16 turunda pes edilmemesi hortumu bu nedenle anlaşılır.

Fransızca ile deneyim ama dil ile değil

Leipzig Teknik ve Münih ekibi, editörün açılışını Nagelsmann ve PSG’nin halletmesine karar verdi. Christopher Nkunku, Ibrahima Konaté ve Dayot Upamecano, Fransızlar olarak rol aldı ve akranları bir RB başarısına girişti. Sanatçılar Kingsley Coman, Benjamin Pavard ve Lucas Hernández oradaydı.

Ancak PSG’deki iletişim, Nagelsmann için bir melek olabilir. Metropoller uzun soluklu bir yurtla donanmıştır. Bayern Nagelsmann’ın sloganı: Sahada Almanca konuşulur. “Bild” ajansı, Dino Toppmöller’i ikna etmeyi kendine amaç edinmiş ve Fransız da hoşuna giden taktiklere girişmiştir. Ama Paris’te sürtüşmeye neden olabilir.

Nagelsmann ve Mbappé: Bana ne veriyorsunuz?

Nagelsmann’ın gelecte Fransızca kelime yapısını çalışmayacağı tartışmasından daha saldırgan olan soru şu şu: Nagelsmann genellikle oyuncuları ele geçiriyor mu? Nagelsmann ve Kylian Mbappé ne söylediklerinden emin değiller mi dedik?

Çocuğunuzu bir kez taciz etmeye zahmet ettiniz mi, Paris asla şehri ele geçirmeyi başaramadı. 2022 finalinde Lionel Messi, henüz 2022 sezonuna bile girmemiş olan Kylian Mbappé’ye karşı hat-trick yaptı ve başarısız oldu ve bununla yetinmek zorunda kaldı. Kylian Mbappe, PSG’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir