Apple web aramasıyla ilgileniyor – BEV

Apple, satın almadan önce cihaza zarar vermedi.

Apple web siteleri bunu yapamaz. Cupertino, iPhone, iPad, Apple Watch, Mac ve Apple TV şehirleri, tekrar kullanıma sunulmadan önce kullanıcı deneyimlerini iyileştirebiliyor. “Apps by Apple” adı Apple’ın web sitesinde yayınlandı ve Apple’ın web sitelerinde bulunabilir. Sayfaya özel Amerikan versiyonu yayınlanan bir web sitesi bulunmaktadır.

Apple uygulaması apple uygulamasını açamıyor

Apple web sitelerini aramıyor ve onu tanımayan bir grup kullanıcı tarafından destekleniyor. Apple, uygulamayı indirmeden önce ihtiyacınız olan bir dizi tema oluşturmak için App Store uygulamasını açtı. Eklem bölgeleri yalnızca artikülasyon hatası mevcutsa Kategori kategorisinde görünür. Filtreleme, filtreler (telefon, telefon, FaceTime, Mail vb.) ve fotoğraflar (fotoğrafçı, kamera, GarageBand, iMovie, Final Cut Pro vb.) kullanılarak yapılır. ) veya üretkenlik uygulamaları (Notlar, Hatırlatıcılar, Takvimler, FreeForm vb.). Kaliforniya savaşı, hırs, güvenlik ve güvenilirlik garanti altına alınmıştır ve güvenlik de temin edilmiştir.

© Haberler

Zamanla Apple, şirket artık eskisi kadar para kazanamadığı için gruptan ayrılamadı. Cupertino giriş yapmak için App Store’u ziyaret etti. Apple’ın bir cihazını (ve cihazını) kullanıyorsanız, bu çok uzun zaman önce değil. Şirket her fırsatta araca bölünmüş bir sayfaya mevcut.

Ayrıca Apple, bu fırsatı değerlendirerek gizliliğin korunmasını ve erişilebilirlik konusundaki tutarlılıklarını da artırıyor. Geliştiricilere göre Apple, iPhone sürümünü ve iOS 17 lansmanını güncel tuttu. Yan yükleniyor. Apple’ın App Store uygulamasını indirmesine izin verdikten sonra App Store uygulamasına geri dönmelisiniz.

Kayık:

9’dan 5Mac’e

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir