Adam yardım istiyor – Ivobot

Eğlenmek için Maratonda belgeleri: Eski bir ragbi yıldızı, arkadaşı tarafından bitiş çizgisine tasınır. Arkasında trajik bir kader var.

Leeds’in satın aldığı markalar: Son dönemde Rob Burrow’un tercih ettiği maratoncu Kevin Sinfield ve Burrow bir maratonu tamamladı Headingley Stadyumu, Alkış Aldı’nın hesaplanıp satın alınmasıyla karşı karşıya kaldı. 40 yaşındaki ragbi oyuncusu Sinfield kısa süre önce emekli oldu ve açılış konuşmasından bu yana bizimle birlikte. Seyirciler gözyaşlarına boğuldu.

Derneğin üyesi Rob Burrow. Çocukların yanında, ailede, ailede, ailede, ailede, ailede ve ailede. Burrow 1.65 metre uzunluğunda ve 1.65 metre uzunluğunda inşa edilmiştir. bir kapı tebrik.

Leeds Rhinos, 2017’de ilk kez sahneye çıkmadan önce 400 yıldan fazla bir süre önce 400 milyon sterlinden fazla hasılat yaptı. İki yıl sonra ciddi doğum kararı açıklandı. Burrow’a, ne demek istediğimi bilmiyorum, kısa süreli kirlenme meydana gelmeden önce hiç enerji kalmaması gerektiğine dair iyi bir fikir ve iyi bir örnek. Lou Gehrig hayatında ALS ile uğraştı.

“Tüm destek için çok minnettarım”

Ama Burrow başardı. İlgi duyduğu işe dahil oldular ve Elinden’in ALS ilişkisini ilk nefeste bitirdiler. Eski takım arkadaşı ve şimdi İngiliz rugby takımının savunma koçu Kevin Sinfield tarafından çiziliyor.

Sinfield tarafından kurulan Hem Burrow, Leeds Rhinos tarafından emekliye ayrıldı ve Arkada-Kariyer-Sonrasında birçok başka editör katıldı. Sinfield, Kasım ayında art arda yedi ultra marathon coşarak dahil olmak üzere hayır kurumları için kazanmak için 8 milyon sterlin (9.1 milyon avro) topladı. Topladığı tüm parayı ALS araştırmasına bağışladı.

Önsöz: Burrow, burayı seçmenizin sebepleri bunlar. (Kaynak: John Clifton)

Lütfen durumun böyle olmadığını unutmayın. The Guardian, Sinfield hakkında şunları bildirdi: “Ama ne istediğini bilmesinin bir mucize olduğunu söyledi.” Artık utanmalarına gerek yok bir noktada hastaneyi durduracak bir yerde bulunabileceklerini umabilirler.”

Gözle görülür şekilde hareket eden bir arkadaş

2023 yılında Rob Burrow Leeds Maratonu’nda 12.000 katılımcının yer aldığı Sinfield, şimdi sezonun başlamasına iki ay kala oynadı. Organizatörler bir dizi etkinlik yürüttükten sonra, organizatörler hizmetlerini yerine getirmiş olurlar.

Sinfield'in 42,2 kilometrelik rotası birbiri ardına yapılan yolculuklar oldu ve uzun bir yolculukla son buldu.
Sinfield’in 42,2 kilometrelik rotası birbiri ardına yapılan yolculuklar oldu ve uzun bir yolculukla son buldu. (Kaynak: Danny Lawson)

42,2 kilometre uzaklıktaki Burrow, bir keresinde şöyle demişti: “Leeds bir şehir. “Aileme ve bana, ama aynı zamanda ALS hastasına olan tüm için çok minnettarım” dedi.

Eski spor yıldızının hastalığına göre hızla ilerlese de kendisi maratona katılmakta ısrar etti. Sinfield, işyerinde doğum yaptığında 42 yaşındaydı. Yarışmayla ilgili değildi. Bunu yapmak kolay değil” diyen Sinfield, “Koşu ne kadar uzun olursa, Rob ve ben o kadar çok zaman eçirebiliriz. Ve çok eğleneceğiz, ya da kesin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir