“4 Blok” yıldızı Kida Ramazan emekli oldu: “Destek alacağım” – BEV

Son yıllarda Alman filmi Endüstrini başka hiçbir şeye benzemeyen bir şekilde şekillendirdi: Kida Khodr Ramadan. Ama şimdi ipi çekmek ve yardım istiyor.

Hava Durumu Raporu: Bir kez Kida Khodr Ramazan yeni bir yıl geçirdi. Ardından “4 Blok”, Toni Hamady’yi Ramazan’daki eski binasında Alman mafya mafyasını ziyaret ettiğinde paylaştı. 2018’de Grimme tarafından Alman Televizy’ye konuk olarak onurlandırıldı.

Ama beş yıl sonra yine bitti – ve şimdilik. Instagram’da paylaştıktan sonra ilk kez Ramazan paylaşımı yapıldı. “Son yıllarda çok güzel anlar, başarı ve insanların yaşadığı” 46 yaşındaki sözlerine şöyle başlıyor: “Bütün bu olumlu deneyimler, durmadan yeni projeler üzerinde uğraşmak için oldu. ”

Sorun tam olarak bu. Bu, kapının artık çalışmadığı ve cihazın artık çalışmadığı anlamına gelir. Metin şu şekildedir: “Yalnızca bir kez, tüm zaman boyunca elimde olan bozuk ve bozuk bir eşya buldum. Fazla ürettiğim ve artık olmak istediğim kişi olmadığımı fark ettim.”

“Bu konuda da destekleneceğim”

Berlin-Kreuzberg, 2010’dan beri Berlin-Kreuzberg’de çalışmaktadır. Ramazan-Duyuruyor: “Yapmayı başardığın doğru.” Çocuklarım ve diğer herkes için iyi bir rol model olmak istiyorum.”

Kida Ramadan ve Frederick Lau’nun katıldığı 4 Blok filmini okudunuz. (Kaynak: VISTAPRESS/ G. Chlebarov, www.imago-images.de aracılığıyla)

1996 yılında Türkiye’de dünyaya gelen Kida Ramazan, çarşı ailesi Meryem ile evlendi ve şimdi altı çocuğu var.Oğlunun “Alman dehası”nın geçtiğimiz günlerde projelendirildiğini söyledi. Ramazan yazında vizyona giren filmlerin yanında “Berlin’in Portakal Ağacı Yetişmez”i de yer aldı ve aksiyon başladı.

Bu nedenle şu soruları sordunuz: “Cihaz doğru çözümü buldu mu ve istenen konuma geldi mi diye endişelenmenize gerek yok.” Sanki yanlış gidemezsiniz, çünkü hiçbir şey yapmanız için bir neden yok. . Ramazan tekrar ne zaman çalışmak ister bilinmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir