23. doğum günü

Microsoft, Windows 11 23H2 sistemini en son sürümle başlatmaya karar verdi. Microsoft’un web sitesinde Windows 11, artık en son indirilen torrentleri görüntülemek için mevcut.

Şimdi Redmond, birkaç gün önce test edilen içeriden öğrenen bir program oluşturdu. Bu, Windows programının çalışmadığı ve sistemin çalışmayı durdurduğu anlamına gelir.

Ayrıca okuyun: Windows, Microsoft Insider programından memnun kalmadınız mı?

Ancak Microsoft’un işi pek çok açıdan sorun teşkil ediyor. Microsoft, Windows 11 23H2’yi yükledikten sonra sistem yeni bir sürüm olduğu için artık işlevsel olmayacaktır. Moment 4 olarak da bilinen 23H2 Güncellemesinin lansmanı Burada, 23H2 Güncellemesiyle gelen ve iyi yeni çıkan hızlı bir genel bakış yer alıyor.

Windows Copilot’u desteklemeniz yeterli

Güveninizi kaybetmemeniz önemlidir. Windows 11 23H2, Bing tarafından desteklenir ve Windows Copilot yüklü olarak gelir. Haziran, Windows Copilot’u test etmek için bazı testler yaptı. Windows + C.

©Microsoft

İlk adım, Bing Chat uygulamasını ve Bing Chat’i test etmektir. Köpekle ilk kez tanıştıktan sonra onu aramalısınız ve artık onu tanımayacaksınız. Microsoft Copilot artık tüm hızıyla devam etmiyor. Ayrıca belirli olaylar da gerçekleşebilir. Sistem “Kullanacak Şekilde değiştirmesini isteyin” temasıyla donatılmış, Rahatsız Etmeyin tarzına sahip olup belirli bir sistem olması ve bir dizi sorun içermesi gerekmektedir. İnternetin zamanı tatmin etmediğini tespit ettik ancak güvenliğinizi sağlamak için ihtiyacınız olan zamanı ayırmanız önemlidir.

Dosya Gezgini ve Ayarlar mutluluğu buldu

23H2, Microsoft tarafından ilk Windows 11 güncellemesi olarak piyasaya sürüldü. Faydalanacak ilk şey Dosya Gezgini’dir. Daha modern olan, işletim sistemi sinir merkezinin artık önerilen dosyalarınızı ana sayfanın üst kısmındaki bir atlıkarınca içinde küçük resimlerle birlikte görüntüleyecek. Microsoft, yazılımı yüklemek ve yazılımı yüklemek istemiyor. Son olarak Dosya Gezgini’nin yeni bir adrese çekilmesi olacaktır. Ayrıca daha modern olan bu özellik, artık yerel olarak depolanan dosyalar ile Buluttaki dosyalar arasında durumlarını ğörüntüleyerek ayrımlar yapacak.

Windows 11 23h2 Dosya Gezgini
©Microsoft

Windows 11 artık mevcut değil. Microsoft, hiçbir şeyi yeniden düzenlememize gerek olmadığından emin. Artık tesislere bağlı farklı ayarlar ve hesaplar için iletişimli haritalar görüntüleniyor. Microsoft yeni bir çözüm buldu. Çalışanlar bunu yaptıktan sonra çalışanların hizmetlerinden yararlanmaları ve gerekli aksiyonları almaları gerekiyordu.

Windows 11 23:2 Ayarları
©Microsoft

Yerel olarak sunulan RAR dosyaları

Windows 11 23H2 mevcut değil. PC’de RAR biçimlendirmesi artık ihtiyaç duyulmayacak şekilde gerçekleştirilir. Windows 11 yakın zamanda çalışmayı durdurdu. Ancak şu dosyalar gereklidir: .rar, .tar, .tar.gz, .tar.bz2, .tar. .zst, .tar.xz, .tgz, .tbz2, .tzst, .txz, .7z ve daha fazlası.

Aşağıdaki kullanıcı adı: Windows: WinRAR “Son” mevcut değil

Görev grubu grubu yeniden çözülüyor

Windows 11 23H2, Microsoft’un, Windows 11 piyasada sürüldüğünde ortadan kaybolan bir özelliği yeniden canlandırmak için bir fırsattır: görevlendirilenlerin ayrılması Yeteneği. Gruba üye iseniz araç satın almanız mümkün değildir. Siz çalışır çalışmaz, Pencerenin görevinizi ayrı ayrı görüntülenecek şekilde değiştirebilirsiniz.

Windows 11 23h2 önizlemesi
© Haberler

Windows işlevi artık kullanılamıyor

Microsoft’un Windows 11 23H2’yi başarılı bir sonuca ulaştırdığına karar verdim. Artık bir Microsoft promosyonu mevcut: Windows 11 artık kullanılamayacak ve yazılım artık çalışmayabilir. Microsoft, yazılımla ilgili bir takım sorunları çözdü ve artık bundan memnun değil. Yazılım düzgün çalışmadığından OneDrive’ı yüklemek ve Microsoft’u yüklemek mümkün değildir.

Windows 11 23:2 Windows Yedekleme
©Microsoft

Hacim uygulaması ve ayarlanabilir

Yeni bir ses yapıcısı da görünüyor. Windows özelliği etkinleştirilirse yazılım otomatik olarak etkinleştirilecektir. Microsoft klavye kısayolunu etkinleştirdi (Windows + Ctrl + V). Windows Sonic aktivasyonunu etkinleştirdikten sonra Microsoft artık bunu yapamayacaktır.

Windows 11 23h2 Ses Düzeyi Karıştırıcı
©Microsoft

RGB kontrolüne izin verir

Çocukların hiçbir şey için endişelenmemeleri önemlidir. Microsoft, Windows 11 için RGB desteğini sağlamak amacıyla 23H2 sağlamamaktadır. Microsoft, performansı iyileştirme ve standart standardı karşılama görevini üstlendi. Sonuç olarak Dinamik aydınlatmaDaha fazla bilgi için Acer, ASUS, HP, HyperX, Logitech, Razer ve Twinly’ye bakın.

Windows 11 23h2 Dinamik Aydınlatma
©Microsoft

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir