20 yaşındaki çocuk karnaval şamandırasının altına düşüp öldü

Koblenz yakınlarındaki bir karnaval geçit töreni bir kazayla sarsıldı. Genç bir adam hareket halindeki bir karnaval şamandırasının altına düşerek ölümcül şekilde yaralandı.

Cumartesi öğleden sonra geç saatlerde Koblenz yakınlarındaki St. Goarshausen’de 20 yaşındaki bir adam hareket eden bir karnaval şamandırasının altına düştü ve ölümcül şekilde yaralandı. Polis akşam saatlerinde yaptığı açıklamada, olayın taşınmadan sonra nasıl meydana gelmiş olabileceğinin hala belirsiz olduğunu söyledi. Rhein-Lahn bölgesinden genç adam aldığı yaralar nedeniyle hastanede hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili soruşturma sürüyor. Edinilen bilgiye göre, olayın çok sayıda tanığı cemaat derneğindeki papazlar tarafından dinlendi.

Karnaval yürüyüşü yarıda kesildi

Ren Nehri’nin sağ kıyısındaki şehrin belediye başkanı Nico Busch, akşamın erken saatlerinde, “Düşüncelerimiz kazazedeler ve kazadan etkilenenlerle birlikte ve görev başında olan tüm kurtarma görevlilerine teşekkür etmek istiyoruz” dedi. 42 numaralı federal otoyoldaki kaza alanı, polis belgeleri tamamlayana kadar kapalı kalacak. Yayalar Ren Nehri boyunca kapanmayı önleyebilir, arabalar da kapanmayı atlamalı. St. Goarshausen (Rheinland-Pfalz), ünlü Loreley Kayası’nın yakınında yer almaktadır.

Belediye başkanına göre, Loreley Hall’daki karnavalın bitişi, salondaki insanların kurtarma görevlilerini engellemesini önlemek için başlangıçta iptal edildi. Kısa bir süre sonra etkinliğin küçültülmüş formatta devam ettiği söylendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir